676 12 336

info@graintech.lv


MySILO plakangrīdas graudu torņi

Piedāvājam ļoti plašu Mysilo plakngrīdas torņu klāstu, kur torņu diametrs ir iespējams no 4,58 m līdz pat 32 m, ar tilpumu līdz pat 24 687 m3.

Augstas stiprības sienu loksnes un sānu ribas, nodrošina stingru un ilgmūžīgu struktūru. Lokšņu minimālā stiepes stiprība 350 N/mm2 un 600 gr./m2 cinkojuma pakāpe loksnēm ar  tērauda EN S350GD+Z kvalitātes klasi. Sānu ribas ļoti viegli iznes visas vertikālo slodžu pārejas (nekustīgo slodzi, uzlādes/izlādes slodzi, vēja slodzi, sniega slodzi un seismisko slodzi).


Jumta struktūra ir īpaši izstrādāta un veidota, izmantojot augstas izturības tēraudu ar 600 g/mm2 cinkojuma pakāpi. Jumta lokšņu pārklāšanās tehnoloģija un stingrā struktūra, nodrošina lielisku jumta noslēgšanu pret mitrumu. Izturīgu spāru rāmis, izmantots jumta konstrukcijā, veidojot 30 grādu slīpumu. Iespējams arī individuāli izstrādātas jumtu konstrukcijas, paaugstinātai slodžu izturībai.

Augstas izturības metāla izstrādājumi ir vēl viens iemesls Mysilo torņu ilgmūžībai. Kvalitatīva Vācu metāla ar DACROMET 500 pārklājumu, EN DIN 933 10,9 klasi, izstrādājumi tiek izmantoti gan sānu lokšņu, gan stiprības ribu ražošanā. Pateicoties HDPE uzgriežņiem un joslas blīvēšanai, tiek nodrošināta augstas efektivitātes noslēgšana.

Drošība uz torņu jumta ir nodrošināta ar Mysilo sānu un jumta kāpnēm. Atpūtas platformas ir izvietotas atbilstoši ASAE S412 Amerikāņu standartiem, kas nodrošina uzkāpšanas un nokāpšanas drošību un ērtumu. Torņu iekšējās kāpnes izstrādātas ērtai torņu apkalpošanai un kontroles nodrošināšanai tajos. Mysilo piedāvā cirkulāras un speciāli izstrādātas jumta kāpnes ar rokas margām, kas pieejams kā papildu aprīkojums, ja nepieciešams nodrošināt papildus piekļuvi un drošību.

Torņa pieejas durvis ir katram tornim divas. Pirmās nodrošina piekļuvi tornim no jumta, kad tas ir uzpildīts; otras novietotas otrajā līmenī no apakšas, piekļuvei, kad tornis ir tukšs. Pateicoties iekšējam zemāko durvju pārklājumam, zemākajām piekļuves durvīm, tiek nodrošināts tas, lai durvis nevar tikt atvērtas, kad tornis ir piepildīts.

Drošības režģis, jumta ventilācijas izejām, aizsargā pret putnu iekļūšanu. Ventilācijas izvadu daudzums ir atkarīgs no torņa diametra un graudu veida, kurus paredzēts uzglabāt tornī. Savienojuma vietas starp ventilācijas izvadiem un jumtu, noslēgtas ar augstas izturības hermetizējošiem materiāliem.