676 12 336

info@graintech.lv


MEPU kvadrātbunukri

MEPU daudzpusīgā kvadrātbunkuru sistēma ļaus Jums ātri tos uzstādīt jaunā vai jau esošā graudu uzglabāšanas ēkā, kompleksā. Dažādie bunkuru elementi, izgatavoti no augstvērtīga cinkota tērauda, ir viegli savietojami un ļauj efektīgi izveidot tieši Jūsu vajadzībām un novietojumam piemērotu variantu. Bunkuri tiek montēti izmantojot skrūvējamus savienojumus. Vertikālā kāju sistēma ideāli iznes visu bunkuru slodzes vienmērīgi. Pēc sienu noslēgšanas ar piemērotiem hermētiķiem, bunkuru sienu elementi var tikt izmantotas kā ārsienas. Elementi un balsti var tikt krāsoti Jums vēlamajā krāsā.


Pieejami, gan plakangrīdas, gan konusveida apakšas bunkuri
Konusveida apakšas bunkuri pieejami ar 160 – 250 mm izlādes konusiem. Plakangrīdas bunkuri var tikt aprīkoti ar apkalpes lūkām. Papildus plakangrīdas kvadrātbunkri var tikt aprīkoti ar izlādes gliemežtransportiera izejām, kā arī ar vai nu taisnu vai ieslīpu izlādes savienojumu ar bunkura sienu elementu. 

Bunkuri ir viegli uzstādāmi un modificējami. Nav nepieciešami pacēlāji, nav nepieciešamas nekādas speciālas atslēgas un savienojumi - ir viegli savienojami un nostiprināmi.

Papidu izvēles un koplektācijas iespējas

  • Izvēle starp dažāda izmēra un beizuma daļām, balstiem un sienu loksnēm;
  • Jau nokomplektētu komplektu pieejamība;
  • Dažāda veida izbiru un savienojumu iespēja;
  • Ventilējami konusi;
  • Apkalpošanas lūkas.