676 12 336

info@graintech.lv


Nord Mills GW sērija

Nord Mills graudu placinātāji (ruļļu dzirnavas) ir ieguvuši savu atpazīstamību ar to, ka uzticami kalpo saviem īpašniekiem un tiem nepieciešama ļoti minimāla apkope. Strādā nevainojami jebkuros apstākļos, tas garantē to, ka placinātājs var uzsākt savu darbu arī, kad starp ruļļiem ir graudi. Placinātāju var izmantot placināšanai, drupināšanai un arī abrazīvai apstrādei.


Veltņa ass ir ar atsevišķu balstiekārtu, jaudīga dzinēja piedziņa, viegli apkalpojamas un uzturamas komponentes, kā arī robusta struktūra, padara šos placinātājus izturīgus un lietotājam draudzīgus. Pateicoties mazajam izmēram, placinātāju ir viegli izvietot, kā arī tam darbojoties automātiskajā režīmā, par to var pilnībā aizmirst.

Placinātāji ir pieejami tradicionālajā placināšanas konfigurācijā, vai arī "abrazīvajā", kad veltņi rotē ar 20% apgriezienu ātruma starpību, tādā veidā uzlabojot slīpēšanas īpašības iekārtai. 

Placinātais produkts, līdz atbilstošai rupjībai, saglabā skābuma līmeni atgremotāja gremošanā vajadzīgajā līmenī , līdz ar to maksimāli sasniedzot augstāko produktivitāti. Rievotie, rūdītie veltņi ir piemēroti gan sausiem, gan fermentētiem graudu produktiem.

Izturīgi veltņi

Pareizi izvēlēti materiāli un procesi, kas ļauj rūdīšanas procesā sasniegt virsmas cietību 60 HRC, sakrītot ar gultņu virsmas cietību

Viegla apkope

Vienkāršota un parocīga struktūra, viegla piekļuve apkalpošanas punktiem, ļauj atvieglot apkopes procesus.

Droša lietošana

Piemēroti un efektīvi aizsargi novērš svešu ķermeņu iekļūšanu iekārtā, kā arī aizsargā personālu no darba traumām.

Praktiski risinājumi

Fermerim, rodoties vēlmei pašam bagātināt izejas produktu ar proteīnu, audzējot pākšaugus, tad to pārstrādei uz lopbarību jābūt piemērotai. GW-150 priekšdrupinātājs viegli sadrupina lauka pupas un zirņus, iekārta integrējama jebkurās Nord Mills dzirnavās un placinātājā. Šī iekārta radusies praktisku iemeslu pēc, lai panāktu vienāda izmēra daļas, ja graudaugus placina / maļ kopā ar pākšaugiem.

Lielāks veltņa diametrs GW-300 placinātājam ir ideāli piemērots graudu maisījumiem, kas satur zirņus vai graudus. Lielākais veltnis samazina nodiluma ātrumu un pielipšanas īpašības. Tāpat robustā, dubultā rāmja struktūra var izturēt smagas slodzes no gada uz gadu

GW-200 placinātājs ir ļoti labi piemērots vienkāršiem graudu maisījumiem. Neskatoties uz saviem mazajiem izmēriem, tas nodrošina praktisku efektivitāti; placinātājs viegli uzstādām ierobežotas telpas vietās, piemēram uz platformas vai zem uzglabāšanas tvertnes.

Pieejams arī dažāds papildaprīkojums: pneimotransports, izbires uz lokanajiem transportieriem, ielādes hopperi, automātika u.c.