676 12 336

info@graintech.lv


Disku lobītājs JHD

Disku lobīšanas iekārta JHD ir domāta lai no sēklām atdalītu apvalku, miziņu, kas nav fiksēta uz sēklķermeņa. To lieto mazu sēklu apstrādei (bez eļļas izdalīšanās): griķu, speltas un prosas. To var arī lietot lielākām sēklām kā pupām un sojai. Pirms sēklas ir gatavas lobīšanai, tām ir jābūt sasortētām pa izmēru klasēm un iztīrītām no piemaisījumiem, it īpaši no akmeņiem, kas var bojāt iekārtu.

Iekārtas darbības princips. Lobīšana notiek graudam / sēklai nonākot lobīšanas spraugā starp statisko un rotējošo disku. Satiskā diska attālums līdz rotējošajam diskam ir regulējams. Rotora un statora virspuse ir specifiska un ir atkarīga no lobāmās kultūras. Optimālais attālums starp lobītāja diskiem ir arī atkarīgs no lobāmās kultūras sēklas izmēra. Ieejošajam materiālam ir jābūt padotam uz iekārtu vienmērīgi.

Ieteicams pirms iekārtas uzstādīt magnētu. Lai iegūtu augstākās kvalitātes produktu, rekomendējam lietot kalibrēšanas iekārtu pirms lobītāja, kā arī aprīkot lobītāju ar aspirāciju pēc lobīšanas, lai atsūktu apvalkus un sīkās daļiņas.


IEKĀRTAS PLUSI:

  • robusta konstrukcija;
  • vienkārša regulācija attālumam starp diskiem un lobīšanas intensitātei;
  • saudzējoša sēklām;
  • zems elektrības patēriņš;
  • tīrs process bez putekļiem.
IEKĀRTAS TIPS JHD 6
Veiktspēja
Produktivitāte kg/h 100 - 1000
Izmēri
Garums mm 1500
Platums mm 800
Augstums mm 1200
Citi raksturlielumi
Motora jauda kW 4
Rotora diameters mm 600
Svars kg 500