676 12 336

info@graintech.lv


Nord Mills NM500

Nord Mills ražotajām āmurīšu tipa dzirnavām ir vienkārša struktūra un tās ir ļoti uzticamas lietošanā. Pateicoties nedārgām rezerves daļām, uzturēšanas izmaksas ir ļoti zemas, kā arī rūdītās rotora daļas ir zemu nolietošanos. Āmurīšu tipa dzirnavu īpašās iezīmes ir pilnībā rūdītas rotora vienības un tiešā piedziņa. Lielākajā daļā modeļu, pārstrādājamais produkts tiek padots uz dzirnavām ar pneimotransporta sistēmu

NM500-SM

Šī ir laba alternatīva gadījumos, kad nepieciešams iesūkt graudus dzirnavās un pārstrādātais produkts tiek izlādēts tieši uzglabāšanas tvertne padeves sistēmā buferizācijai. Tas ir ideāli piemērots gan šķidro komponenšu padevējiem, gan barības mikseriem. Iespējams ir uzstādīt nepieciešamās iesūkšanas (padeves) jaudas.

NM500-VS

Augšējās ielādes dzirnavas, kas piemērotas plaša spektra pārstrādājamiem produktiem. Šīs dzirnavas var uztstādīt pēc regulētas plūsmas padeves, zem bunkura ar šīberi, pēc šneka vai transportiera, kas ļauj tām iederēties Jūsu izvēlētajā plūsmu shēmā. 

Pieejamas plašas papildaprīkojuma iespējas tieši izlādes nodrošināšanai. Iespējams uzstādīt dažāda veida lokano gliemežtransportieru izlādi, kas ļaus transportēt samalto produktu uz vēlamo vietu.

NM500-IP

Strukturāli NM500-IP ir visai tradicionālas āmurdzirnavas, tās ir sūkšanas / pūšanas tipa ielāde /izlāde un tās samaļ graudus homogēnā barībā. Dzirnavas spēj auzpūst samalto produktu līdz pat 60 m tālu, tas nozīmē, ka nav nepieciešamas papildus transporta iekārtas.

Visiem modeļiem: 

  • Rūdīts rotors
  • Abpusējie asmeņi
  • Liela sietu variantu pieejamība
  • Akmeņu noņēmējs ar megnētu