676 12 336

info@graintech.lv


Kas mēs esam?

GRAINTECH ir lauksaimnieku ģimenes uzņēmums, kurš strādā ar mērķi palīdzēt Latvijas lauksaimniekiem un mežu saimniekiem attīstīt un pilveidot tehnikas parku. Mēs ejam uz priekšu savā un mūsu klientu izaugsmē, jo, mūsuprāt, labas biznesa attiecības balstās uz savstarpēju uzticību un izpratni, kas lauksaimniecības nozarē ir īpaši svarīgi.

Ko mēs darām?

Esam tiešie dīleri augstākās klases lauksaimniecības, mežizstrādes tehnikai un iekārtām. Mēs pārstāvam un Jums piedāvājam šādu atzītu ražotāju brendus: Mepu, AGI products, Westeel, MySILO, JK-Machinery, AKY technology, PRECO, Damas, Mehzavod,  Scandia elevator, SuperTech, Ariterm, Sulky-Burel, Berthoud, Househam, MX, Gregoire Besson,  PC, Farma, Moheda, FTG Baltic, COUNTRY, Icarbazzoli, Eschlboeck, Laimet, Teejet, IKH, Granit parts, Rapid u.c.

Projektējam un montējam graudu pirmapstrādes un pēcapstrādes kompleksus, iekārtas. Gadiem ilga pieredze mūsu komandu ir padarījusi par ekspertiem šajā jomā, dēļ tā esam realizējuši mūsu un sadarbības partneru projektus ne vien Latvijā, bet arī Somijā, Polijā, Zviedrijā, Lietuvā, Igaunijā un Norvēģijā . Ilgus gadus darbojoties šajā biznesa segmentā esam palīdzējuši lauksaimniekiem iegūt pelnošus ilgtermiņa risinājumus viņu saimniecībām, kooperatīviem un investīciju projektiem. 

Ko vēl mēs darām?

Nesenā pagātnē esam sākuši ražot un komplektēt apkures tipa katlumājas, padeves galdus un siltā gaisa ventilatorus. Tāpat savu darbību ir uzsācis mūsu instrumentu, rezerves daļu un citu noderīgu saimniecības lietu internetveikals www.darbarīks.lv, kur atradīsiet visu nepieciešamo un ne tikai.