676 12 336

info@graintech.lv


PC Stål ir Dānijas vecākais diska tipa šķeldotāju ražotājs, kura ražotajos šķeldotājos ir pieejami jaunākās tehniskās inovācijas perfektas šķeldas iegūšanai: bez nevienmērīgām frakcijām, kas ir tipiska problēma disku šķeldotājiem īpaši šķeldojot koksne galus.

PC Stål šo problēmu ir atrisinājis izstrādājot, nu jau patentētu, 360o  sietu, kas pilnībā aptver šķeldošanas disku, tādējādi sniedzot maksimāli viendabīgu šķeldu, kura ir īpaši piemērota apkures sistēmām ar automātisko padevi. Šāds kurināmais materiāls saglabā granulu siltuma atdeves īpašības, taču ir krietni ekonomiskāks un vieglāk uzglabājams kā granulas. Jāpiezīmē, ka mitruma daudzums šķeldai nevajadzētu pārsniegt 35%, kura ir robeža fermentācijas procesam, kā arī krietni apgrūtina degšanas procesu, efektivitāti un sistēmas ilgmūžību.

Uz doto mirkli PC Stål pārdošanai piedāvā 3 šķeldotāju sērijas  apaļkoka šķeldošanai līdz 33 cm. Pat labam tiek testēts jauns modelis ar 40 cm mutes atveres augstumu, kā arī aprīkots ķēdes lentas padeves galdu.