676 12 336

info@graintech.lv


M-X jeb pilnā nosaukumā Mailleux ir 1951.g. dibināts franču uzņēmums, kurš ir izaudzis par vadošo traktoru frontālo iekrāvēju ražotāju tirgū. M-X ar frontāliem iekrāvējiem var aprīkot vairāk kā 5000 dažādu traktoru modeļu. Ar meitas uzņēmumiem Vācijā un Apvienotajā Karalistē, M-X ražo un pārdod frontālos iekrāvējus, piederumus, kā arī priekšas uzkares uz daudzām valstīm: Eiropā, Austrālijā un Okeānijā, Japānā, Dienvidamerikā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos.

Šī uzņēmuma veiksmes stūrakmens ir atrodams tā agresīvajā inovāciju politikā, aktīvi uzklausot klientu vēlmes un tirgus vajadzības. Šī uzņēmuma misija ir vienkārša ; piedāvāt augstākās kvalitātes produktu, kuras ietver mūsdienīgākās tehnoloģijas, lai klientiem spētu piedāvāt augstāku veiktspēju, labāku komfortu un drošākus darba apstākļus. 

M-X specializējas frontālo iekrāvēju ražošanā. Bez tā uzņēmums vēl ražo priekšas uzkares ar vai bez jaudas noņemšanas kārbām, inovatīvus frontālo iekrāvēju piederumus, kā, piemēram, dažādus rulonu satvērējus, kausus u.c., kā arī M-X ir patentējis un kļuvis par pasaules vadošo ražotāju hidraulikas un elektrības savienojumu ligzdas, kuras nodrošina ātrāku, precīzāku, drošāku un dabai draudzīgāku hidraulikas un elektrības līniju saslēgšanu. 

M-X frontālo iekrāvēju klāsts (spiest uz saites)

M-X T400 sērija salīdzinājumā ar citiem ražotājiem

M-X priekšas uzkares ar MultiMass atsvariem (spiest uz saites)

M-X trakoru frontālo iekrāvēju piederumi (kausi)

M-X teleskopisko iekrāvēju piederumi (kausi)

M-X barības padeves kausi

M-X MANUBAL rulonu un ķīpu satvērēja kausi