676 12 336

info@graintech.lv


Bio apkures risinājumi

Moderna bio apkure ir vienkāršs un pieejams veids, kā parūpēties par savām apkures vajadzībām. Ariterm ir Somu uzņēmums, kas ražo effektīvus un uzticamus apkures risinājums, kas ļaus Jums ietaupīt, izmantojot lētus un saimniecībā pieejamus, iegūstamus enerģijas avotus.

Pilns produktu katologs angļu valodā, lai lejupielādētu spiediet ŠEIT

Šķeldas biodegļi 40 kW - 2 MW

HakeJet degļi ir primāri piemēroti šķeldai. To atvērtā, pusapaļā degļa galva ir konstruēta no čuguna, kas to padara ļoti izturīgu un ilgmūžīgu. Keramiskās degšanas kameras dēļ, liesmas temperatūra var tikt kāpināta pietiekoši augsta, nodrošinot tīru sadegšanas procesu.
Deglis var tikt aprīkots ar karstā gaisa pūtēja regulējamu aizdedzi. HakeJet degļi gandrīz pilnīgi ievietojas katlā, kas ietaupa telpu; tas var būt kritiski svarīgs moments atjaunojot esošu ēku siltumsistēmu.

Universālie bio-degļi 40 kW - 1500 kW

Ariterm universālie biodegļi izveidoti dažādu veidu bio-kurināmo utilizācijai. Ārdu sistēma ir pilnībā mobīla un ļauj efektīvi uz virsmas maisīt kurināmo; tās mobilitāte uzlabo pelnu pārvietošanos no degļa galvas uz pelnu nodalījumu, kas ir īpaši noderīgi, ja degmateriāls rada lielu daudzumu pelnu. Padeves mehānismam izmanto šneku ar diviem vijumiem, lai nodrošinātu iekārtu ugunsdrošību.
Degļi ir aprīkoti ar diviem vai četriem degšanas ventilatoriem, kuri vadāmi no kontroles centra, lai nodrošinātu ideālu gaisa un kurināmā attiecību. Lielākiem degļiem (200 kW - 1500 kW) ir iespējams pievadīt dažādu gaisa apjomu degļa priekšējai un aizmugurējai daļai, kas nodrošina tīrāku un efektīvāku sadegšanas procesu.
40 - 500 kW degļi ir aprīkoti ar vienu degļa padeves šneku, bet 700 - 1500 kW modeļi aprīkoti ar diviem paralēliem šnekiem,vienmērīgai kurināmā padevei. 

Modulāri padeves galdi un sistēmas

Bio-apkures konteineri