676 12 336

info@graintech.lv


Gluži kā Jūs, Skandia ir eksperti savā nozarē un iegulda darbu produktu attīstībā un optimizācijā, lai saglabātu savu biznesu visam priekšplānā, tādejādi izdzīvojot tirgus pieaugošās prasības pēc kvalitātes, elastīguma, uzticamības un funkcionalitātes. Kompānija ir visa nepieciešamā inženiertehniskā ekselence, lai piegādātu visaugstākā līmeņa produktus. Scandia filozofijā pasūtījumam jārada efektivitāte un tam ir jāpāriet visās organizācijas struktūrās, no pārdošanas un izstrādes līdz ražošanai un piegādei.

L sērijas transportēšanas sistēmas ir speciāli veidotas mazām un vidēji lielām saimniecībā ar apjomu līdz 5000t, un kurās transportēšanas aprīkojums tiek lietots galvenokārt kulšanas laikā.

I sērijas transportēšanas sistēmas ir speciāli veidotas vidēji lielām un lielām saimniecībā ar apjomu līdz 50 000t, un kurās transportēšanas aprīkojums tiek lietots ne tikai kulšanas laikā, bet arī pārējā laikā.

H sērijas transportēšanas sistēmas ir speciāli veidotas graudu pieņemšanas un pārstrādes punktiem ar apjomu virs 30 000t gadā, un kurās transportēšanas aprīkojums tiek lietots nepārtraukti. Iekārtu maksimālā jauda ir 600 t/h