676 12 336

info@graintech.lv


Kāpēc mēs?

Mūsu darbs nebeidzas vien ar tirdzniecību un uzstādīšanu, mēs nodrošinām arī mūsu produktu atbalstu un servisu.

Tāpat ar profesionālu montieru un servisa darbinieku tīklu, nodrošinam pēc iespējas ātrāku atbalstu un diagnostiku. Vienmēr labprāt konsultējam un palīdzam neskaidros jautājumos, lai piedāvātu kvalitatīvākos un ekonomiski izdevīgākos risinājumus. 

Lauksaimniecības tehnika

Tirdzniecība

Gadu gaitā esam ieguvuši ļoti respektablu piegādātāju portfeli, kas ne tikai ražo labus produktus, bet arī izglīto mūs kā savus pārstāvjus un nodrošina tehnisko, informatīvo atbalstu.

Meklējot jebkuru preci vai risinājumu savai vajadzībai, varat būt droši, ka mūsu profesionālie projektu vadītāji spēs piedāvāt ekonomiski izdevīgus / pamatotus produktus, jo mūsu pluss ir lielā pieredze un zināšanas

Projektu izstrāde

Izstrādājam tehnoloģiskās shēmas, pēc kurām spējam, Jums piedāvāt risinājumus. Zīmējam projektus gan AUTOcad, gan Sketchup un citās programmās. Sadarbojamies ar būvniekiem, kā arī sniedzam pilnu atbalstu iekārtu rasējumu un tehnoloģiju integrācijā būvprojektos. 

Serviss un atbalsts

Ar mums Jums nav jāuztraucas par servisa vai padoma trūkumu, ja notikusi ķibele ar iekārtām. Pašiem sava servisa profesionāļu komanda, kas var reaģēt ātrākajos termiņos, lai maksimāli taupītu Jūsu laiku un naudu. Rezerves daļas ir pieejamas tieši no ražotājiem un piegādātājiem.

Mūsu mērķis?

Celt mūsu kompānijas atpazīstamību un izaugsmi ar apmierinātu saimnieku un veiksmīgu projektu palīdzību.