676 12 336

info@graintech.lv


Lauksaimniecības tehnika

Lauksaimniecības tehnika nepieciešama ikvienam veiksmīgam zemniekam. Lauksaimniecības tehnika un inventārs palīdzēs nodrošināt to, lai saimniecība vienmēr ir teicami aprīkota visiem nepieciešamajiem darbiem. GRAINTECH piedāvā kvalitatīvu tehniku lauksaimniecībai, graudkopībai, pļavu apsaimniekošanai, lopkopībai, kā arī saimniecības ikdienas darbiem no labākajiem ražotājiem. Preču katalogā atrodamas piekabes, puspiekabes, kultivatori, konteineri, iekrāvēji, augstnes veltņi, sējmašīnas, minerālmēslu izkliedētāji. GRAINTECH ir lauksaimnieku ģimenes uzņēmums, kas strādā ar mērķi palīdzēt Latvijas lauksaimniekiem un mežu saimniekiem attīstīt un pilveidot lauksaimniecības tehnikas parku.

Lauksaimniecības tehnika augsnes sagatavošanai ir augsnes veltņi. Tie sagatavo augsni sēšanai. Tie veic līdzināšanas, drupināšanas un kultivētās virskārtas blietēšanas darbus. Savukārt sējmašīnas nodrošinās efektīvu izsējas procesu. Kultivatori ir ražoti, lai zemniekam piedāvātu risinājumu augstas kvalitātes aruma apstrādi pirms sēšanas darbiem. Augstas izturības puspiekabes piemērotas akmeņu, šķembu transportēšanai; smilts un grants transportēšanai; smagu kravu transportēšanai; būvniecības darbos. Savukārt Dinapolis ražotās platformas puspiekabes ir paredzētas rulonu un citu lietu transportēšanai. GRAINTECH pieejama lauksaimniecības tehnika arī lopkopībai. Lopu pārvadāšanas puspiekabes ir aprīkotas ar hidrauliskiem cilindriem, ar kuru palīdzību piekabes šasiju ir iespējams nolaist un pacelt atvieglojot lopu uzkraušanu. Minerālmēslu izkliedētāji palīdzēs efektīvi un ātri apstrādāt saimniecībā esošos laukus, tā veidojot un ražojot labas ražas ar lieliskiem kvalitātes rādītājiem.

GRAINTECH piedāvātā lauksaimniecības tehnika ir no tādiem atzītiem ražotāju brendiem kā Mepu, AGI products, Westeel, MySILO, JK-Machinery, AKY technology, PRECO, Damas, Mehzavod, Scandia elevator, SuperTech, Ariterm, Sulky-Burel, Berthoud, Househam, MX, Gregoire Besson, PC, Farma, Moheda, FTG Baltic, COUNTRY, Icarbazzoli, Eschlboeck, Laimet, Teejet, IKH, Granit parts, Rapid un citi. Kvalitatīva lauksaimniecības tehnika atvieglos un efektivizēs ikvienu saimniecības darbu.